Cały towar mamy w magazynie więcej »
 • Logowanie
 • Rejestracja
 • Schowek:0
 • Koszyk:0

O firmie

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Sklep www.snowboardowy.pl powstał w 2009 r. jako drugi sklep internetowy Mazur s.j. Przez wszystkie te lata zyskaliśmy zaufanie klientów, cieszymy się dobrą opinią i jesteśmy chwaleni za profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Pracują u nas instruktorzy snowboardu i narciarstwa, aktualni i byli zawodnicy, serwisanci, znawcy sprzętu. Bierzemy udział w szkoleniach oraz zawodach. Dbamy o to, by każdy z naszych pracowników podnosił swoje umiejętności, był na bieżąco z wszelkimi nowinkami i poszerzał swoją wiedzę. Doceniają to nasi klienci, którzy w sklepie www.snowboardowy.pl mogą liczyć na fachowe doradztwo. Jesteśmy też właścicielem największej we Wrocławiu giełdy narciarskiej i snowboardowej Giełda Pałacyk - www.gieldapalacyk.pl, na której oferujemy nowy i używany sprzęt snowboardowy oraz narciarski, jak i sprzęt znanych marek z najnowszych kolekcji. Prowadzimy jeden z najstarszych we Wrocławiu serwis narciarski (www.facebook.com/serwismazur), w którym naprawiamy, wypożyczamy i przygotowujemy do jazdy sprzęt snowboardowy i narciarski, a latem i wiosną także rowery.

Nasza historia to blisko 20 lat doświadczenia w sprzedaży sprzętu zimowego. Dzięki dużej wiedzy, znajomości rynku i intuicji biznesowej, udaje nam się z powodzeniem rozbudowywać działalność dystrybutora sprzętu zimowego i co roku zdobywać kolejne tysiące zadowolonych klientów. Dzięki mniejszym niż na zachodzie Europy kosztom obsługi, mamy możliwość zamawiania sprzętu w niższych cenach. Widzimy, ze rynek e-commerce w Polsce dopiero się rozwija i my chcemy rozwijać się razem z nim.  Od początku istnienia naszych sklepów internetowych www.snowboardowy.pl, www.ski24.pl oraz www.alpinegap.com przekonujemy naszych klientów do nowości. Zachęcamy Państwa do eksperymentowania, ale i doskonalenia techniki i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do profesjonalnego doboru sprzętu, w zależności od różnych kryteriów (płci, wieku, wagi, wzrostu, miejsca jazdy), ale i posiadanych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że zakupy butów snowboardowych, wiązań, kasków i gogli w sklepach internetowych oraz mierzenie ich w domu przed telewizorem, stanie się standardem w każdej polskiej rodzinie.

FAKTY                                                                                                                                                                                    
 • Nasze sklepy to snowboardowy.plski24.pl,oraz alpinegap.com.
 • Cały oferowany przez nas w sklepie towar czeka na klienta w naszym magazynie i po zamówieniu wysyłamy go od ręki.
 • Dzięki niższym cenom sprzętu, zaopatrujemy nie tylko rynek polski, ale także austriacki, niemiecki, holenderski, brytyjski i francuski.
 • Mamy na swoim koncie tysiące  zadowolonych klientów.
 • Każdego roku sprzedajemy tysiące produktów w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.
 • Jesteśmy fanami sportów zimowych. Wszyscy nasi pracownicy jeżdżą na snowboardzie lub nartach.
 • Do obsługi klientów oraz montażu sprzętu zatrudniamy fascynatów jazdy na desce, instruktorów, byłych zawodników i profesjonalistów, którzy znają się na technice jazdy, sprzęcie i nowinkach.
 • W sezonie zimowym od października do marca prowadzimy największe we Wrocławiu Centrum Narciasko -Snowboardowe Pałacyk - www.gieldapalacyk.pl.
 • Prowadzimy serwis narciarski we Wrocławiu (www.facebook.com/serwismazur).
 • Współpracujemy z instruktorami, klubami sportowymi, ośrodkami narciarskimi, wypożyczalniami.
 • Sponsorujemy kluby i zawody narciarskie, m.in. Klub Narciarski Wrocław, Puchar Kowar i in.

 

NASZA MISJA

snowboardowy.pl nie mamy żadnych ograniczeń. Naszym celem jest mobilizowanie klientów do działania. Zachęcamy każdego, by spróbował swoich sił w jeździe na snowboardzie. Staramy się przełamywać schematy i pokonywać wszelkie trudności w pozyskiwaniu sprzętu zimowego i jego dystrybucji. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego dużą uwagę przykładamy do profesjonalnego doradztwa. Naszą ambicją jest bycie największym i najlepszym sklepem ze sprzętem zimowym w Polsce oraz posiadanie grona wiernych klientów zadowolonych z zakupów i obsługi w naszych sklepach.

Bądź na bieżąco! Zamów newsletter