Cały towar mamy w magazynie więcej »
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Schowek:0
  • Koszyk:0

Wybierz wyjazd ze Steeze i doskonal swoją technikę!

Na tych wyjazdach każdy uczestnik ma zapewnioną profesjonalną opiekę instruktorów z wieloletnim stażem. Wyjazdami snowboardowymi w Alpy zrealizujesz swoje cele w podwyższeniu swoich umiejętności, dzięki licznym szkoleniom teoretycznym i praktycznym.

Firmę STEEZE tworzą ludzie żyjący z pasją.

Zarówno zimą, jak i latem poszukują dobrej zabawy i dużej dawki adrenaliny. Steeze od wielu lat zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów, szkoleń i obozów narciarsko-snowboard'owych, wake’owych oraz kitesufring'owych.

To sprawdzona marka, która oferuje Wam rewelacyjną zabawę w najlepszych bazach w Polsce, Włoszech, Francji i Austrii.

W zimie Steeze stacjonuje w Świeradowie Zdrój, gdzie instruktorzy prowadzą szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu narciarstwa i snowboardu. Jednak najciekawsze są wyjazdy zagraniczne, gdzie w czasie tygodnia możesz zrobić ogromny progres, ponieważ czuwają nad Tobą instruktorzy, którzy udoskonalą Twoją technikę jazdy i pozwolą Ci wejść na inny poziom wrażeń!

Tutaj znajdziesz terminarz najbliższych wyjazdów ze Steeze: http://steeze.pl/wyjazdy. Najbliższy wyjazd szykuje się do CHAMROUSSE we Francji. Sprawdź, może są jeszcze wolne miejsca!

Pamiętaj! Powołaj się na sklep snowboardowy.pl i zgarnij zniżkę na wyjazd! 

Bądź na bieżąco! Zamów newsletter